Tarabus & Trunkát

Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát

Poslední novinky

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010

Rok 2009

Rok 2008

Chcete-li dostávat e-mailem novinky týkající se webu a týmu Tarabus&Trunkát, vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu:


Novinky

Soutěž s T&T o fotoaparát Nikon 1 J5 při Barum Rally

Tarabus&Trunkát Rally Team a vyhlašuje fotosoutěž o pro amatérské fotografy o nejzajímavější fotografii zachycující posádku Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát při Barum Czech Rally Zlín 2016.

Chcete vyhrát moderní multifunkční fotoaparát Nikon 1 J5 věnovaný společností Nikon spol. s.r.o. nebo týmové oblečení T&T Racing? Pokud ano, neschovávejte své fotografie z letošní Barum Czech Rally Zlín na kterých bude posádka č. 5 Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát ve svém počítači či mobilu, ale podělte se o ně s ostatními! Pošlete je nejpozději do 7. září 2016 na email media@tarabus.cz nebo je nasdílejte na facebokovém profilu Tarabus&Trunkát Rally team spolu s uvedením svého jména, příjmení, města bydliště, kontaktního telefonu a emailu. Do předmětu emailu nebo k nasdílené fotografii napište výraz “fotosoutež”. Při sdílení na facebooku také označte profil @Nikon. Tímto se stanete účastníky soutěže. Jeden soutěžící může zaslat maximálně pět vlastních fotografií. Při hodnocení fotografií nebude kladen důraz na technickou kvalitu, ale zejména na kompozici, zachycení momentu či vtip. Jde o soutěž pro amatérské fotografy, nikoliv pro akreditované profesionály. Fotit tedy můžete například na mobil s tím, že kvalitní moderní fotoaparát třeba teprve vyhrajete ;-) S Nikonem 1 J5 vám pak neunikne žádná akce. Podívejte se třeba v tomto videu, jaké jsou jeho výhody pro sportovní fotografii i video: https://www.youtube.com/watch?v=uGZyhoz2UYI.

Všichni soutěžící musejí při pořizování fotografií plně respektovat veškeré pokyny pořadatelů a dbát na svoji vlastní bezpečnost.

Došlé fotografie budou průběžně zveřejňovány na facebokovém profilu Tarabus&Trunkát Rally team a následně také na www.tarabus.cz. Ze všech došlých fotografií vybere porota složená ze členů, partnerů a spolupracovníků Tarabus&Trunkát Rally teamu pět nejlepších fotografií. Vítězné fotografie a jejich autoři budou zveřejněny 12. 9. 2016 na facebooku Tarabus&Trunkát Rally teamu,www.tarabus.cz a v týmové tiskové zprávě.

Ceny pro vítěze:
1. místo:
Fotoaparát NIKON 1 J5
s mimořádně rychlou sekvencí videosnímání, výklopným displejem a možností měnit objektivy.

2. – 3. místo:
3 kusy týmového oblečení T&T Racing
(tričko pánské, tričko dámské, tričko dětské nebo mikina dle výběru).

4. – 5. místo:
1 kus týmového oblečení T&T Racing
dle výběru (tričko pánské, tričko dámské nebo mikina dle výběru).

Více informací o hlavní ceně: www.nikon.cz.

Vítězní autoři budou telefonicky a emailově kontaktováni.

Ze soutěže jsou vyloučeny následující osoby:
- Oficiální fotografové akreditovaní pořadatelem Barum Czech Rally Zlín 2016 (= fotografové s vestou).
- Členové Tarabus&Trunkát Rally teamu (T&T Czech National Team), jeho přímí spolupracovníci a jejich rodinní příslušníci.

Těšíme se na Vaši účast ve fotosoutěži a přejeme Vám hezké zážitky při sledování letošní Barum Czech Rally Zlín!

Aleš Holakovský
PR Coordinator
tel: +420 602 705 066
Tarabus&Trunkát Rally Team
www.tarabus.cz
Facebook: Tarabus&Trunkát Rally team


Copyright © 2008 Tarabus & Trunkát. All Rights Reserved.
Created by B2 and Studio DESTINY