Tarabus & Trunkát

Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát

Poslední novinky

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010

Rok 2009

Rok 2008

Chcete-li dostávat e-mailem novinky týkající se webu a týmu Tarabus&Trunkát, vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu:


Novinky

Výherce soutěže o svezení na shakedownu s Jaromírem Tarabusem

Výhercem soutěže Zlín Film Festivalu a Tarabus&Trunkát Rally teamu o svezení na shakedownu se stal pan Jaroslav Pančocha.

Výherci gratulujeme a přejeme mu pohodlné, luxusní a klidné svezení v soutěžním voze Škoda Fabia S2000 během shakedownu barum Czech rally Zlín :-)


Druhá soutěž Zlín film festivalu a Tarabus&Trunkát RT

Auta a filmy jsou spolu neodmyslitelně spjaty.

Který motoristický fanoušek si v dnešní době dokáže představit film bez pořádných automobilových scén a honiček?

Bylo tedy jen otázkou času, kdy tyto dva významné subjekty opět spojí své síly a něco pro Vás připraví! :-)

A proto pro Vás ZLÍN FILM FESTIVAL a Tarabus&Trunkát Rally team připravily v pořadí již druhou soutěž při příležitosti konání jedné z nejvýznamnějších sportovních motoristických akcí – Barum Czech Rally Zlín. Zúčastněte se naší druhé soutěže a chopte se tak příležitosti vyhrát po svezení na shakedownu také stylové týmové oblečení špičkové závodní posádky Tarabus&Trunkát!

Spojení ZLÍN FILM FESTIVALU a Tarabus&Trunkát Rally teamu bude na Barum rally nepřehlédnutelné i pouhým okem. Soutěžní úkol je proto velmi snadný:

Napište nám, kde se na závodním autě posádky Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát nachází logo ZLÍN FILM FESTIVALU?

Odpovědi zasílejte spolu se svými kontaktními údaji SMSkou na telefonní číslo +420725045856 do 31. 8. 2013.

Prvních 5 nejrychlejších odpovědí získává oblečení závodního týmu a ceny ZLÍN FILM FESTIVALU. Výherci si své ceny mohou vyzvednout na stanovišti týmu v servisní zóně v Otrokovicích pátek 30. 8. 2013 a v sobotu 31. 8. 2013 po dobu konání Barum rally.


Soutěž ZLÍN FILM FESTIVALU a “ T&T“ RT o svezení v S2000

Chceš si vyzkoušet testovací rychlostní zkoušku Barum Czech Rally Zlín jako spolujezdec jednoho z nejlepších českých závodních týmů?

Zlínský filmový festival a Tarabus&Trunkát rally team připravili u příležitosti i blížícího se vrcholu české soutěžácké sezóny velkou soutěž o svezení v závodním voze při shakedownu Barum Czech Rally Zlín v pátek 30.8. 2013.

Nejdůležitějšími a nejvýznamnějšími akcemi, pořádanými každoročně ve Zlínském kraji, jsou Barum Czech Rally Zlín a ZLÍN FILM FESTIVAL.

Soutěžní otázka: Která z těchto dvou akcí je starší?

Odpovědi posílejte spolu se svými kontaktními údaji SMSkou na číslo +420 725 045 856 nebo emailem na soutez@zlinfest.cz do 25. 8. 2013.

Správné odpovědi budou slosovány. Vítěz se sveze v závodním voze Škoda Fabia S2000 jako spolujezdec druhého vicemistra Mezinárodního mistrovství České republiky v rally Jaromíra Tarabuse na shakedownu Barum rally v pátek 30. 8. 2013!

Podmínky soutěže:

- Soutěže se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let.

- Každý účastník soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a místa bydliště (nikoliv adresy) v případě, že se stane výhercem, nebo náhradníkem.

- Účastníkem soutěže se stává každý, kdo pošle na uvedenou emailovou adresu odpovědi na soutěžní otázky.

- Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z jejích organizátorů ani jejich rodinní příslušníci. Organizátor se také zavazuje, že nikomu nedopomůže ke správným odpovědím, aby nikomu nevznikla výhoda oproti ostatním účastníkům soutěže.

- Účastí v soutěži každý účastník deklaruje, že si není vědom žádné překážky ve svém zdravotním stavu, která by mu bránila v jízdě v závodním vozidle a je si vědom, že tato jízda může mít zvýšené nároky na jeho fyzickou kondici. Jízdu absolvuje na vlastní nebezpečí.

- V případě neočekávaného zásahu vyšší moci, která by zabránila svezení výherce při shakedownu Barum rally Zlín (např. zrušení shakedownu, technická závada na vozidle, zdravotní indispozice jezdce) bude s výhercem domluven náhradní termín, kdy bude svezení uskutečněno.


Copyright © 2008 Tarabus & Trunkát. All Rights Reserved.
Created by B2 and Studio DESTINY