Tarabus & Trunkát

Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát

Poslední novinky

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010

Rok 2009

Rok 2008

Chcete-li dostávat e-mailem novinky týkající se webu a týmu Tarabus&Trunkát, vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu:


Novinky

Valašská rally 2009

Poslední březnový víkend se Jaromír Tarabus s Danielem Trunkátem zúčastnili úvodního podniku MMČR 2009, Valašské rally. Na soutěži se sešla velice silná konkurence, když se kompletní domácí špičky navíc účastnil i tým Škoda Motosport a účastník mistrovství světa Evgeny Novikov.

První etapa se odehrála za deště a na mokré trati se naší posádce dařilo zajíždět časy kolem pátého místa a po první sekci soutěže figurovala na šestém místě absolutně, což byl v dané konkurenci velice slibný nástup do sezony.

V druhé páteční sekci ovšem postihl Jaromíra s Danielem dvojitý defekt pneumatik, což znamenalo kromě časové ztráty též pozdní příjezd do časové kontroly, následnou penalizaci a pád do druhé desítky absolutního pořadí.

V úvodu druhé etapy bohužel došlo k nešťastné havárii jedné ze soutežních posádek, při níž zahynuli tři diváci, a soutěž byla samozřejmě předčasně ukončena.

Rádi bychom vyjádřili lítost nad touto tragickou událostí a vyjádřili upřímnou soustrast všem postiženým.


T&T: Vyhodnocení soutěže Pošli skok a svez se v S2000!

Soutěž o svezení ve Fiatu Grande Punto S2000 po boku Jaromíra Tarabuse, vyhlášená 18. února, již zná svého vítěze!

Vaším soutěžním úkolem bylo poslat nám odkaz na internetovou adresu nebo vlastní foto či video dokumentaci z extrémního skoku posádky Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát na Rally Norway. Šlo o skok na RZ 11 Lillehammer 1, krátce po startu rychlostní zkoušky, přímo za tunelem. Při dopadu se poškodila přední část vozidla.

Úkol se ukázal jako nadmíru složitý, neboť nám žádný odkaz na tento skok, ani vlastní dokumentace ve formě fotografií či videozáznamu, nedorazily. Nechceme však soutěž nechávat bez vítěze, takže jsme po poradě vyhlásili jakožto výherce soutěžícího, který přistoupil k obtížně splnitelnému úkolu s kreativní nadsázkou. Při nedostatku jiných materiálů zaslal alespoň tuto zdařilou komiksovou koláž toho, jak to na inkriminovaném skoku asi mohlo v daný moment vypadat.

Autorem obrázku a zároveň výhercem naší soutěže je Jan Mečíř z Jičína. Gratulujeme!

Svezení ve voze S2000 s Jaromírem Tarabusem za volantem bude s výhercem dohodnuto v termínu, který mu bude časově vyhovat.

Děkujeme i ostatním fanouškům, kteří nám zaslali nějaké materiály související s posádkou. Ti byli odměněni podpisovými kartami posádky (rozeslány v pátek 13.3.) Všem ostatním potom přejeme mnoho pěkných a vzrušujících zážitků při sledovaní právě počínající hlavní části soutěžácké sezony roku 2009!


Copyright © 2008 Tarabus & Trunkát. All Rights Reserved.
Created by B2 and Studio DESTINY