Tarabus & Trunkát

Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát

Poslední novinky

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012

Rok 2011

Rok 2010

Rok 2009

Rok 2008

Chcete-li dostávat e-mailem novinky týkající se webu a týmu Tarabus&Trunkát, vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu:


Novinky

Krumlov kvůli zranění bez naší posádky!

Čas od času se stane, že se nějaký jezdec nemůže zúčastnit závodů kvůli zranění, které ale nemá s jeho sportem nic společného, nýbrž vzniklo při běžných činnostech všedního dne. Bohužel, tentokrát se tato zpráva týká naší posádky Jaromíra Tarabuse a Daniela Trunkáta...

Jezdec utrpěl včera v podvečer vážná řezná zranění rukou při domácích pracích, která si vyžádala ošetření v nemocnici a bohužel následnou hospitalizaci. V důsledku toho musí naše posádka odvolat start na nadcházející Rallye Český Krumlov.

„Bohužel, na startu na našeho oblíbeného Krumlova budeme z důvodu Mirova zranění chybět. Samozřejmě nás to mrzí, do Českého Krumlova jsme se hodně těšili, protože je to rozhodně jedna z našich nejoblíbenějších soutěží, ale nedá se nic dělat. Navíc jsme měli v blízké době naplánovaná i nějaká testování, která tímto také padají. Náš další program bohužel do značné míry záleží na verdiktu lékařů a Mirově následné rekonvalescenci, takže vůbec netuším, kdy se k závodům budeme schopni vrátit. To je ale v této chvíli naprosto druhořadé, hlavní je aby se Mira dal úplně do pořádku.“ vyjadřuje se k současné situaci spolujezdec Daniel Trunkát.

Po „slavném“ smolném odstoupení na Jänneru a absenci na Šumavě znamená vynechání českokrumlovské soutěže už i jistou komplikaci z hlediska celkového vývoje umístění v šampionátu, nicméně na druhou stranu je tato sezóna pro posádku vozem S2000 beztak spíše sezónou učednickou.

Nezbývá, než popřát Jaromírovi pokud možno bezproblémové a co nejrychlejší uzdravení jeho zranění a doufat, že bude brzy opět v plné kondici k ovládání závodního speciálu!

Copyright © 2008 Tarabus & Trunkát. All Rights Reserved.
Created by B2 and Studio DESTINY