Tarabus & Trunkát

Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát Tarabus & Trunkát

Poslední novinky

Year 2017

Year 2016

Year 2015

Year 2014

Year 2013

Year 2012

Year 2011

Year 2010

Year 2009

Year 2008

To receive e-mail updates about the website and the Tarabus&Trunkát Rally team, please fill in your address:


Novinky

We are sorry, some News are available in Czech language only.

Želechovická beseda se závodníky rally opět s podporou AK Rallysportu Brno o.s.!

Tak jako každý rok, připravují i letos pořadatelé ze Želechovic u Zlína předsezónní setkání jezdců, spolujezdců a fanoušků rally, nebo-li již V. ročník Besedy se závodníky rally. A stejně jako loni, i letos se na zajištění akce podílí náš tým, který tuto ojedinělou akci pro fanoušky automobilových soutěží finančně podpoří.

Již tradiční akce se bude konat v sobotu 10. 3. 2012 od 17 hodin v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína.

Podrobnější informace Vám přineseme ještě ve zprávě před konáním vlastní besedy, nicméně již nyní je jasné, že základní formát akce bude dodržen do pětice i pro letošek. Fanoušci se tedy mohou těšit především na vlastní besedu se závodníky, dále pak jízdy závodníků i fanoušků na rally-trenažeru, autogramiádu a tombolu o ceny s rally-tématikou.

Pro letošek pořadatelé chystají výraznější obměnu „startovní listiny“ jezdců a spolujezdců, aby měli fanoušci šanci pobavit i se závodníky, které jsme na želechovické besedě doposud neměli příležitost přivítat. Stejně jako v minulých letech to však budou významní závodníci naší rallyové současnosti i historie.

Některé zajímavé momenty z minulé besedy Vám může připomenout videosestřih z loňska od Nedbise, který dokládá, že tématem besedy není vždy jenom čistě rally :-)

Na akci srdečně zveme všechny fanoušky motoristického sportu se zájmem dozvědět se novinky a zajímavosti ze světa rally a využít jedinečnou příležitost pobavit se se svými oblíbenými jezdci a spolujezdci osobně.


Copyright © 2008 Tarabus & Trunkát. All Rights Reserved.
Created by B2 and Studio DESTINY